Dzieci.GdzieSzukac.pl tematyczny katalog stron dla dzieci, młodzieży i ich rodziców. Gry on line, nauka, film video.
Bardzo duże archiwum teledysków, nagrań z koncertów znanych piosenkarek, piosenkarzy i zespołów. AOL Music: Music Videos, Songs, Internet Radio, Live Performances, Search, CDs, Music Downloads, Lsten and watch music, mp3's, song lyrics, music videos, and internet radio.
Kategorie » Multimedia film video, Dla nastolatków,
Watch Free, Live Internet Television - The ManiaTV! Network. Telewizja na żywo dla młodych widzów: muzyka, programu rozrywkowe, reality show. Do wyboru mamy 7 kanałów telewizji tematycnie: ManiaTV, ManiaTVod, HottieTV, ViralTV, MusicTV, ShortsTV, SportsTV.
Kategorie » Multimedia film video, Dla nastolatków,
Papierowe zabawki czyli orygami dla każdego. Orygami to japońska sztuka tworzenia postaci i przedmiotów z kartek papieru bez użycia kleju czy nożyczek.. Na stronach witryny liczne wskazówki za pomocą których można samodzielnie wykonać postacie, pudełka, rośliny i wiele więcej innych modeli. Do atrakcji strony z pewnością można zaliczyć artykuły z których można się dowiedzieć o historii orygami, oraz opisy książek traktujących o tej sztuce. Relacje z imprez i przede wszystkim galeria, w której prezentowane są gotowe juz prace.
Kategorie » Rozrywka,
Portal amerykańskiego Jet Propulsion Laboratory, jednej z wielu agencji naukowych NASA. Agencja ta ta zarządza większością amerykańskich misji kosmicznych. Na stronach witryny znajdziemy dużo multimedialnych materiałów zarejestrowanych w kosmosie przez misje kosmiczne, jak również opisy tych misji. To i wiele więcej dla miłośników astronomii posługujących się językiem angielskim.
Kategorie » Nauka zabawa,
Kennedy Space Center's Science na strona tego angielsko języcznego portalu znajdziemy dużo materiałów dotyczących przygotowań do misji kosmicznych, jak również już odbytych. Znajdziemy tu opisy lotów, mnóstwo zdjęć i multimedialnych filmów. NASA - KSC Video Feeds między innymi telewizja edukacyjna na żywo i web kamery. Gdzie na żywo można zobaczyć start czy powrót wahadłowców z misji. Web kamery z poglądem w halach gdzie jest przygotowywany sprzęt do kolejnych lotów.
Kategorie » Nauka zabawa,
Osób online: 1